Obsługa nieruchomości biurowych

Dodane: 25 Wrzesień 2021 10:19
2 dni temu


Zdjęcia
Obsługa nieruchomości biurowych
Opis nieruchomości:
MIXGROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi zważając na własne potrzeby Klienta i realizując inwestycje o interesującej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na nieskomplikowaną aranżację i dopasowanie do szczególnych, często specjalnych wymagań. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są najnowsze metody i zachowane najwyższe normatywy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w ciekawych dzielnicach Krakowa proponując swoim Klientom wszechstronną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi realizując swoją pracę służy zawsze profesjonalną pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest jednocześnie partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Adres nieruchomości:
Katowice, Katowice, Śląskie
Cena:
Nie określono


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
  Wysłanych zapytań: 0

Nieruchomości komercyjne biura i lokale w Katowicach - cena sprzedaży m2 [zł]
 Ogłoszenia Premium